KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13602253
nr 1360 2253
John Öhvall
(1883-1957), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 48x38 cm
John Öhvall, svensk målare född 1883, död 1957.
måndag 16 november 2020
kl 20:38:33